en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
1 Chosen
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
AKCE
Max Color marking spray, pink, 500 ml
Max Color
Max Color marking spray, pink, 500 ml
Code: 2508067
Code sup.: 106359
EAN: 8592884013389
 
4.89 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quick-drying marking spray Max Color is primarily used for work marking on construction sites, durin
Auto-K Racing Spray Paint, Chrome Imitation, 400 ml
Auto-K
Auto-K Racing Spray Paint, Chrome Imitation, 400 ml
Code: 2503427
Code sup.: 106294
EAN: 4006559084498
 
8.41 EUR
21.03EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Chrome Effect Racing Paint is a fast-drying acrylic paint that features very good coverage, high resistance to light and temperature. This effect gives every smooth surface a metallic, silver-chrome appearance.
Auto-K Racing heat-resistant paint 800 °C for exhausts, silver, 400 ml
Auto-K
Auto-K Racing heat-resistant paint 800 °C for exhausts, silver, 400 ml
Code: 2503630
Code sup.: 103300
EAN: 4015962156166
 
9.82 EUR
24.55EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Heat-resistant paint up to 800 °C, for repairs of heating elements, exhausts, stoves, chimneys, exhaust pipes, engine areas, grills, etc... Ideal for painting engine parts exposed to high temperatures.
Mako Comfort Masking Tape Smooth Crepe, 7 Days, Up to 60 °C, 19 mm × 50 m
Mako color
Mako Comfort Masking Tape Smooth Crepe, 7 Days, Up to 60 °C, 19 mm × 50 m
Code: 2504916
Code sup.: 564850
EAN: 8592884004004
 
1.37 EUR
0.03EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Mako Color masking tape sticks for 7 days, suitable for up to 60 °C, dimensions width 19 mm and length 50 meters. Paper adhesive tapes suitable for painters and varnishers. The tapes can be removed without leaving glue.
AKCE
Mako Universal Snap-off Knife, 9 mm
Mako color
Mako Universal Snap-off Knife, 9 mm
Code: 2502997
Code sup.: 560915
EAN: 4002168081507
 
0.53 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Universal sharp snap-off knife Mako Color. Blade width 9 mm.
AKCE
Max Color marking spray, light yellow, 500 ml
Mako color
Max Color marking spray, light yellow, 500 ml
Code: 2503400
Code sup.: 106354
EAN: 8592884002741
 
4.89 EUR
9.78EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Special combination of binders. Suitable for use on construction sites, during excavation work, in the forestry industry. Extremely fast drying time (approximately 2-3 minutes), excellent covering ability, resistance to water and weather conditions.
Kwasny Auto-K Color Škoda, original car paint spray, 8193 fire red, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, original car paint spray, 8193 fire red, 150 ml
Code: 2504254
Code sup.: 121231
EAN: 4015962107533
 
4.54 EUR
30.27EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The paint is intended for small, medium, and larger repairs, has good flow, high solid content, is rich, dries quickly, is scratch resistant and weather resistant, and does not contain freons and heavy metals (lead, cadmium, chromium).
Max Color spray paint, 2827 imitation gold, 400 ml
Mako color
Max Color spray paint, 2827 imitation gold, 400 ml
Code: 2503049
Code sup.: 106296
EAN: 4009506028279
 
9.68 EUR
24.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Imitation for outdoor and indoor use, gives objects the right shine, the appearance of precious metal lends everyday items an extraordinarily luxurious character.
Mako Transparent Packaging Tape 48 mm x 66 m
Mako color
Mako Transparent Packaging Tape 48 mm x 66 m
Code: 2500065
Code sup.: 566212
EAN: 8592884004189
 
1.09 EUR
0.02EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Mako packaging tape is suitable for sealing packaging materials for businesses and for home use.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.